• nowoczesność ( Realizacja 24h)
  • unikalność ( Bez Przewłaszczeń)
  • indywidualny charakter pożyczek
  • wysoka jakość obsługi
  • niebanalne rozwiązania
  • oryginalne rozwiązania pożyczkowe
  • dyskrecja

Firma - pożyczki pod zastaw nieruchomości

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na rynku Europejskim działa od 2010 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy Pożyczkobiorców. Naszymi Klientami są zarówno małe firmy, start up-y, rolnicy jak i duże ogólnopolskie korporacje w kraju i za granicą . Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Prywatnych Pożyczek Pod Zastaw Nieruchomości udzielamy na terenie całego Kraju dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni.

W przeciągu 8 lat udzieliliśmy pożyczek na ponad 140,000,000 zł będąc niekwestionowanym liderem rynku finansowego w Polsce.

Działamy w Polsce a także w Republice Słowackiej oraz Czeskiej, stopniowo zwiększając zasięg naszej działalności na inne kraje europejskie.

Jesteśmy Skuteczni, Dyskretni, działamy Szybko , Sprawnie , Pewnie!.

mieszkaniaNasze Pożyczki udzielamy wszystkim chętnym posiadającym zabezpieczenie hipoteczne      ( nieruchomość). Większość umów zabezpieczamy wpisem w dział IV kw tak samo jak robią to Banki , dzięki temu istnieje możliwość uruchomienia jednocześnie kredytu bankowego celem spłacenia naszej pożyczki.

Oferujemy :

Pożyczki Pomostowe

Pożyczki anty-komornicze

Start-UP dla przedsiębiorców ( już od 1 dnia prowadzenia działalności)

Pożyczki Inwestycyjne dla przedsiębiorców

Pożyczki Przestojowe ( dla przedsiębiorców w przypadku gdy kontrahent spóźnia się z płatnościami, zapewniamy płynność finansową bez względu na okoliczności)

Pożyczki Dla Deweloperów.

Pożyczki dla Rolników pod zastaw ziemi rolnej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.