• nowoczesność ( Realizacja 24h)
  • unikalność ( Bez Przewłaszczeń)
  • indywidualny charakter pożyczek
  • wysoka jakość obsługi
  • niebanalne rozwiązania
  • oryginalne rozwiązania pożyczkowe
  • dyskrecja

Polub nas na Fabecooku

Kredyty pod zastaw nieruchomości

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę Prywatnych Pożyczek i Kredytów pod Zastaw Nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę szybko, sprawnie i pewnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o Małych i Dużych Przedsiębiorstwach, Finansujemy Start-UPy, Możemy być twoim aniołem biznesu.

Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne Oprocentowanie to nasza domena. Okres finalizacji pożyczki trwa tylko 48h. Foto Nasze pożyczki pod zastaw są najtańsze na rynku.

Oprocentowanie wynosi od 0,8% miesięcznie natomiast całkowity koszt pożyczki w skali miesiąca waha się pomiędzy 2,5-3 % .

Nie wymagamy Wymeldowania,

Raty odsetkowe mogą być płacone co miesiąc lub mogą zostać odroczone na okres trwania umowy. Okres pożyczki to 6-12-18 m-cy z możliwością przedłużenia a warunkiem do tego jest spłata odsetek w wyznaczonym terminie. Pożyczki mogą być dowolnie przedłużane.

Zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki w dziale IV kw w przypadku LTV  do 35% lub przewłaszczenie na zabezpieczenie LTV 36-60%.

Każdy przedsiębiorca pożyczający w Naszej firmie  otrzymuje co miesięczną FV którą może zaliczać do kosztu prowadzenia działalności.

Finansujemy wszelkie ciekawe cele inwestycyjne naszych partnerów. Jedynym warunkiem jest zabezpieczenie.

Od 2018 r realizujemy pożyczki deweloperskie na dokończenie wszelkich inwestycji mieszkaniowo-usługowych

Realizujemy projekty mieszkaniowe, usługowe, galerie handlowe itp.

Jeśli posiadasz ziemie w dobrej lokalizacji możemy wspólnie wybudować planowaną inwestycję a z jej sprzedaży podzielić się zyskiem.

Kwoty od 5,000,000 zł .

Zapraszamy do kontaktu

domek
Nasza Firma zajmuje się również skupem nieruchomości w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

Zobacz też: kredyty pod zastaw nieruchomości