• nowoczesność ( Realizacja 24h)
  • unikalność ( Bez Przewłaszczeń)
  • indywidualny charakter pożyczek
  • wysoka jakość obsługi
  • niebanalne rozwiązania
  • oryginalne rozwiązania pożyczkowe
  • dyskrecja

Polub nas na Fabecooku

Kredyty pod zastaw nieruchomości

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę Prywatnych Pożyczek i Kredytów pod Zastaw Nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę szybko, sprawnie i pewnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą, zarówno o Małych i Dużych Firmach, Finansujemy Start-UPy, Możemy być twoim aniołem biznesu, oferujemy również pożyczki hipoteczne dla rolników.

Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne Oprocentowanie to nasza domena. Okres finalizacji pożyczki trwa nawet 48h. Nasze pożyczki pod zastaw są najtańsze na rynku.

Oprocentowanie wynosi od 0,8% miesięcznie natomiast całkowity koszt pożyczki w skali miesiąca waha się pomiędzy 1,8- 2,5 %. RRSO już od 19%

Nie wymagamy Wymeldowania, Raty odsetkowe mogą być płacone co miesiąc lub mogą zostać odroczone na okres trwania umowy. Okres pożyczki to 6-12-18 m-cy z możliwością przedłużenia a warunkiem do tego jest spłata odsetek w wyznaczonym terminie. Pożyczki mogą być dowolnie przedłużane.

Udzielamy pożyczek aż do 50-60% realnej wartości nieruchomości , ustanawiając jedynie Hipotekę, czyli wpis w IV dziale księgi wieczystej. W przypadku obciążeń komorniczych, jedyną opcją jest tzw przewłaszczenie, z uwagi na brak możliwości prawnej ustanowienia zwykłej hipoteki.

Każdy przedsiębiorca pożyczający w Naszej firmie, otrzymuje co miesięczną FV, którą może zaliczać do kosztu prowadzenia działalności.

Finansujemy wszelkie ciekawe cele inwestycyjne naszych partnerów. Jedynym warunkiem jest zabezpieczenie.

Od 2020 r oferujemy najtańsze pożyczki ( RRSO 19%) oraz udzielamy najwyższych kwot, które mogą przekroczyć jednorazowo nawet 50 mln zł ( generalnie bez limitu)! , natomiast minimalne kwoty od jakich zaczynamy udzielanie pożyczek, to około 50 tysięcy złotych.

Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy.

Zadzwoń + 48 535229701 , lub zostaw sms a oddzwonimy.

domek
Nasza Firma zajmuje się również skupem nieruchomości w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

Zobacz też: kredyty pod zastaw nieruchomości