Kredyty bez zaświadczeń o dochodach

Konsumenci, którzy potrzebują zastrzyku gotówki jako źródło finansowania wybierają głównie banki. Są to bowiem instytucje największego zaufania społecznego, które oferują najtańsze zobowiązania finansowe. To zrozumiałe, jako że to właśnie w bankach przechowywane są oszczędności Polaków, które służą także jako źródło przeprowadzania transakcji pieniężnych. Dlatego banki oferują kredyty wymagając od potencjalnych klientów spełnienia pewnych określonych warunków, które niejednokrotnie wiążą się z licznymi formalnościami. Podstawowym czynnikiem decydującym o przyznaniu kredytu jest zdolność do jego spłaty w wyznaczonym terminie.
rodzina
Ów zdolność kredytową ocenia się na podstawie kilku parametrów, jednym z nich zaś jest wysokość i źródła uzyskiwanych dochodów. By potwierdzić zarobki, klient winien przedłożyć dokumenty, które zaświadczą, iż w istocie będzie on w stanie uregulować raty swoje zobowiązania wobec banku zgodnie z harmonogramem wraz z naliczonymi kosztami obsługi.

Zaświadczenie o dochodach

Zaświadczenie o dochodach to dokument, który wystawia pracodawca, opatrzony pieczęcią i podpisem osoby do tego upoważnionej. Nie może zostać sporządzony przez kredytobiorcę choć zwykle tworzy się go na podstawie określonego wzoru. Zawiera informacje o wysokości dochodu, obejmowanym stanowisku, czasie trwania umowy i stażu pracy. Taki dokument jest niejednokrotnie żądany przez instytucje bankowe, gdyż stanowi o wiarygodności finansowej danego konsumenta. Pozwala tym samym oszacować, czy dany klient będzie w stanie przez najbliższe lata terminowo zwracać wszystkie należności wobec banku.
oszczędności

Kredyty bez zaświadczeń o dochodach

Jeśli poszukujemy wsparcia finansowego bez konieczności przedkładania dokumentów zaświadczających o naszym dochodzie możemy skierować się do sektora pozabankowego. Dostępne produkty to między innymi chwilówki, pożyczki społecznościowe lub kredyty pod zastaw. Te ostatnie obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem z racji możliwości uzyskania znacznie wyższej kwoty pieniędzy niż w popularnych parabankach. Nie wymagają zaświadczeń o dochodach, a dzięki minimum formalności konsument może uzyskać upragnioną gotówkę nawet w ciągu 24 godzin.

Kredyty pod zastaw bez zaświadczeń o dochodach udzielane są przez prywatne przedsiębiorstwa, które podobnie jak Safe House oferują rozwiązania dla osób, które często nie mogą otrzymać kredytu w banku. Na tle innych nasza firma wyróżnia się wysoką jakością obsługi oraz ogromnym doświadczeniem w zakresie proponowanych usług finansowych. Nasze kredyty pod zastaw nieruchomości są szczególnie cenione wśród Polaków, którzy korzystają z naszych produktów wielokrotnie. Udostępniamy możliwość wydłużenia terminu spłaty oraz jego odroczenia, gdy dana osoba nie dysponuje w danej odpowiednią zdolnością kredytową. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
kobieta dzowni